Osobní údaje
Jméno a příjmení

Petr Krajcigr EFA

Email

petr@pkfinance.cz

Web

pkfinance.cz

Adresa
Město

Havlíčkův Brod

Okres

Havlíčkův Brod

Kraj

Vysočina

O mně
O mně

Jsem držitelem prestižního titulu €FA™- European Financial Advisor. Specializuji se na investování a tvoření portfolia pro Finanční nezávislost. Pomáhám budovat majetek klientů a ochraňovat ho. V rámci firmy DRFG a.s vyhledáváme investiční příležitosti na trhu a můžeme pomoci zájemcům podílet se na společném byznysu.
Také se zabývám zajištěním rizik zejména osobních financí rodin, fyzických osob.Mými klienty jsou v současné době zejména manažeři, majitelé menších i větších firem.  Mou nejdůležitější rolí je být efektivním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti.
Své zkušenosti v tomto oboru sbírám již více jak 19 let a díky tomu obhospodařuji majetek klientů v investicích celkové výši cca 150 mil Kč. Pomohl jsem již cca 2000 klientům zabezpečit jejich příjem, investovat peníze nebo zajistit bydlení. Jsem správce majetku cca 150 rodin.
Nechte své peníze rozmazlovat  správcem finančního jmění  🙂

Nabízené služby
Nabízené služby

Povinné ručení a havarijní pojištění, Stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření, Osobní a spořicí účty, Penzijní připojištění, Životní pojištění, Cestovní pojištění, Hypoteční úvěry, Úrazové pojištění, Spoření a pojištění pro děti, Pojištění rodinného domu a domácnosti, Pojištění odpovědnosti, Placené poradenství, Nezávislé poradenství, Investice, Důchodové spoření, Doplňkové penzijní spoření, Nákup a prodej zlata a stříbra, Spoření do zlatých a stříbrných slitků, Spoření pro děti, Private equity, Investiční nemovitosti

Společnosti
Společnosti

Česká spořitelna, Českomoravská stavební spořitelna, Československá obchodní banka, GE Money Bank, Hypoteční banka, Komerční banka, Expobank, mBank, Modrá pyramida stavební spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna, Raiffeisenbank, Stavební spořitelna ČS, UniCredit Bank, Sberbank CZ, Wüstenrot hypoteční banka, Wüstenrot stavební spořitelna, Allianz pojišťovna, Axa, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Komerční pojišťovna, Kooperativa, Slavia pojišťovna, UNIQA pojišťovna, ERGO, Česká podnikatelská pojišťovna, Direct pojišťovna, Poštovní spořitelna, AKCENTA, Nezávislý poradce, Poradce na volné noze, AUVESTA Edelmetalle AG, ČP Invest, CONSEQ, Pioneer Investments, ING, J&T Banka, Equa Bank