Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Lukáš Mikulík?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Šulová | 19. 03. 2019

Pan Mikulík je spolehlivý, příjemný, ví o čem mluví-profi přístup:-)

1 star1 star1 star1 star1 star Jitka S. | 31. 01. 2019

Pana Mikulíka jsme zkontaktovali na základě hodnocení na internetu a rozhodně nelitujeme. Vyřízení hypotéky a pojištění s jeho pomocí byla procházka růžovým sadem, vše ochotně vyřídil i nad rámec povinností. V budoucnosti se budeme určitě obracet na něj:-)

1 star1 star1 star1 star1 star Jiřina Hobžová | 20. 10. 2018

Pan Lukáš Mikulík je opravdu člověk na správném místě.Už jsme jeho klienty několik let, a naprostá spokojenost.Ochotný , mili.Nedávno jsem měla vážný úraz.Ochotně se dostavil, pomohl ,vypsal a zaridil.Naprostá spokojenost.Je to opravdu člověk skvělé dělanou svoji práci , i nad rámec svých možností.Za vše mu velmi děkuji a přejí hodně dalších nových a spokojených klientu.JIřina Hobžová

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Volkmanová | 10. 10. 2018

S panem Mikulíkem se nám spolupracovalo velmi dobře. Všechny vznesené pořadky vyřídil k naší spokojenosti a také nám dokázal výhodně poradit.

1 star1 star1 star1 star1 star Simona Mouralová | 25. 02. 2018

Spolupráci hodnotím kladně, pan Mikulík je příjemný a ochotný,vždy nám vyhoví,nabídne nové produkty, jsem spokojená.

1 star1 star1 star1 star1 star L. Petz | 06. 11. 2016

Jelikož jsem se sám 5 let věnoval finančnímu poradenství a mám zkušenosti, chtěl jsem najít v tomto oboru někoho fundovaného, lidského a vzdělaného. Zároveň také otevřeného naslouchat co zákazník říká, jakou má představu a toto vše naplňovat v dlouhodobém horizontu a vzájemně si důvěřovat. Měl jsem možnost poznat řadu poradců, ale nikdo z nich se ani zdaleka nepřibližoval práci, kterou pro své zákazníky odvádí pan Mikulík. A nemyslím tím jen kvalitní znalosti produktů co se investic, životního pojištění či hypoték týče, ale i okolní činnost jako správa smluv, veškerá řešení nastalých situací s pojišťovnami a perfektní rychlá komunikace. Pokud tedy hledáte profesionálního, spolehlivého a dlouhodobého poradce je dle mě pan Mikulík skvělou volbou!!

1 star1 star1 star1 star1 star T. Zoufaly | 25. 07. 2016

Se spoluprací s panem Mikulíkem jsem vždy velmi spokojen. V pravidelných intervalech mne seznamuje s různými druhy investičních produktů, o kterých většina konkurence ani neslyšela. Nesnaží se člověka nahnat za každou cenu do tuctových životních či penzijních spoření i když vím, že i v této problematice se hravě orientuje. Na jeho doporučení jsem investoval již v několika oblastech. Vždy dodržel a zařídil vše, na čem jsme se domluvili.

1 star1 star1 star1 star1 star Barbora Komínková | 26. 06. 2016

Pan Mikulík je příjemný, vychází nám vstříc, přizpůsobuje se našim potřebám investic. Vyzná se v problematice a snaží se nám zjednat vždy nejlepší produkt na trhu, informuje nás o zajímavých novinkách. Občas nedodrží přesně čas domluvené schůzky, ale za to může dopravní situace, je ochoten se přizúůsobit našim časovým možnostem.

1 star1 star1 star1 star1 star E. Šparlinková | 09. 06. 2016

Jsem velmi spokojena s výběrem poradce p. Mikulíka. Jeho přístup, ochotu, schopnost všechno vysvětlit a pomoci s problémy, to vše hodnotím velmi pozitivně.

1 star1 star1 star1 star1 star Ondráková Marie | 30. 05. 2016

Pan Lukáš Mikulík je velmi přátelský,vstřícný,vyrovnaný a nevyvíjí nátlak.Pomohl nám uspořádat různé produkty spoření do jednoduššího,přehlednějšího a efektivnějšího způsobu.Děkujeme i za rychlou radu a osobní zanícení při pomoci.

1 star1 star1 star1 star1 star Evelyna Vozábalová | 24. 04. 2016

Pan Lukáš Mikulík mi před několika lety otevřel pohled, do mně nepříliš pochopitelného, světa financí. Trpělivě a s vysokou odbornou znalostí mi pomáhá se zorientovat a vylepšit mou i partnerovu finanční gramotnost. Pan Mikulík je spolehlivý člověk s velmi příjemným vystupováním a profesionálním přístupem. Doporučuji všem!!

1 star1 star1 star1 star1 star Mgr.H.Kurková, učitelka | 23. 04. 2016

S panem Lukášem Mikulíkem spolupracujeme v oblasti finančního poradenství již několik let.Vždy dokázal pro mne i mého manžela najít ( a také řádně vysvětlit) takové produkty, které ideálně zhodnocují naše finanční rezervy.Vyřídí veškeré formality, je naprosto spolehlivý.Bonusem je jeho empatické příjemné vystupování.Služby p.Mikulíka doporučuji všem!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Milan Křeska | 30. 06. 2015

Přeji všem takového finančního poradce, jako je pan Mikulík. Znalý problematiky, dokáže nejen nabídnout produkt, ale i vysvětlit důvody. Vyřídí za klienta i věci, které by nemusel. Nejvíce si na něm cením toho, že jeho péče o klienta nekončí podpisem nějaké smlouvy, ale stará se o něho i nadále se snahou nabízet stále lepší produkty. S podobným přístupem jsem se ještě nesetkal.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Weiser | 15. 05. 2015

Služeb finančního poradce Lukáše Mikulíka využívám s manželkou již od jeho počátečního působení. Již zkraje dokázal skvěle vyhodnotit a napravit mou dosavadní dosti chaotickou agendu co se týče pojištění osob,auta,zodpovědnosti při podnikání,penzijního spoření i důchodového připojištění a v krátkém čase dokázal uspořádat tyto produkty tak, že se snížily mé platby za tyto položky téměř o polovinu.Jeho vystupování je velice profesionální a ochotně přistupuje k bezúplatnému řešení problémů s pojišťovnami i bankami.Díky svým zkušenostem a znalostem dokáže nyní ideálně zhodnotit mé finanční rezervy,vybrat ideální investiční příležitost a vyřídit veškeré potřebné formality. Jeho služby mohu každému jen doporučit !!!!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel Najdek, OSVČ izolatérství | 13. 05. 2015

Již několik let jsme s Lukášem Mikulíkem v kontaktu a je velice ochotný řešit kdykoliv a jakékoliv naše finanční záležitosti. Když je problém, zavolám a on mi poradí. Takže má zkušenost s ním je na výbornou...je velice profesionální a ví o čem mluví.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří M., vedoucí výzkumu a vývoje | 03. 04. 2015

Finanční poradce Lukáš Mikulík je člověk s velmi příjemným vystupováním a profesionálním přístupem. Již na první schůzce mi enormně zvýšil finanční gramotnost. Otevřel mi oči (a posléze i dveře) v možnostech investic i spoření, jednoduše a účelně vysvětlil produkty, které předem vytipoval jako vhodné pro zabezpeční mě a mé rodiny. Servis ze strany pana Mikulíka je přesný a rychlý. O změnách v legislativě či změnách podmínek u jednotlivých finančních produktů informuje včas a srozumitelně. Samozřejmě jsme nadále v kontaktu. Velmi doporučuji tohoto poradce pro Vaši případnou spolupráci.

1 star1 star1 star1 star1 star Vrbatovi | 02. 02. 2015

Velice přátelské a vstřícné jednání.

1 star1 star1 star1 star1 star karlos | 02. 02. 2015

Spolehlivý,má přehled,příjemné vystupování

1 star1 star1 star1 star1 star Vaclav ILLEK | 16. 11. 2014

Proaktivni pristup, flexibilita, profesionalni jednani.

1 star1 star1 star1 star1 star Michaela | 24. 09. 2014

Doporučuji 🙂