Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Alexandr Pokrovskij?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 22. 04. 2015

s poradcem jsem spokojena a mohu ho doporučit ostatním zájemcům

1 star1 star1 star1 star1 star Jitka B. | 02. 04. 2015

Spolupracuji s p. Pokrovskijim už celých 13 let a za celou tu dobu nebyl nikdy žádný problém. Je to profesionál v pravém slova smyslu, ochotný, vstřícný, umí člověku naslouchat a především slušný člověk. Za předchozí légucinta má moji plnou důvěru a vřele ho doporučím každému, kdo bude mít zájem nějaký produkt uzavřít.

1 star1 star1 star1 star1 star Růžena Kukrálová | 27. 03. 2015

Pro pana Alexandra Pokrovského mám jen to nejlepší hodnocení. Jsem šťastná, že se o mé finance stará a vždy mi dobře poradí. A nejen to. Dokáže mi vysvětlit aktuální výhody produktů, o které mám zájem, upozorní na případné nevýhody do budoucna a zásobí mě propagačními materiály. Se zvolenými produkty jsem moc spokojena. Můj poradce se zajímá nejen o mne, ale i o členy mé rodiny. Již od prvního setkání před více než deseti lety vystupoval slušně, přátelsky a zodpovědně. Po celá léta dokazuje, že je člověk na pravém místě, je profesionálně informovaný a svoje slovo a vzájemné domluvy vždy do důsledku plní. S jeho službami jsem nesmírně spokojena a mohu jej komukoliv doporučit s klidným svědomím. O jeho výměně neuvažuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Meloun | 15. 10. 2014

S panem Pokrovskim spolupracuji již déle než 15 let. Spravuje mi celé portfolio - pojištění (životní a neživotní), penzijní pojištění, investice a stavební spoření. Oceňuji především jeho velmi poctivý a férový přístup - tzn. nabízí takové produkty, které by jsi sám vybral.

1 star1 star1 star1 star1 star R. Dědic | 25. 06. 2014

Služeb pana Pokrovského využívám už více než deset let k mé naprosté spokojenosti. Vždy mi dobře poradí a kdykoliv mám nějaký problém s pojišťěním nebo s investováním, pokaždé mi rád a rychle pomůže, vše mi vysvětlí a zařídí k mé spokojenosti. Vždy mne kontaktuje k výročí pojistných smluv a případně nabídne nějaké vylepšení. Vyhovuje mi, že vždy navrhne několik možností, ale nic mi "násilím" nevnucuje. Také nikdy nezapomene popřát k narozeninám nebo Vánocům, což je sice drobnost, ale velmi milá. Služby pana poradce mohu každému vřele doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star eva vodičková | 26. 03. 2014

schůzka s p.Pokrovským je vždy příjemná a pro mne prospěšná, mohu jeho služby vždy doporučit

1 star1 star1 star1 star1 star Alena | 23. 03. 2014

Jsem ráda, že při sjednávání smlouvy byl právě pan Pokrovskij, protože mi vše dokázal srozumitelně vysvětlit, takže jsem smlouvu podepsala. Od té doby se vždy několikrát za rok zastavuje, aby zjistil, zda něco nepotřebuji, nebo mě přijde seznámit s novými produkty, přinese k tomu i písemné materiály abych si je mohla v klidu prostudovat. Když něco nevím nebo si nejsem jistá a obrátím se na něj, vždy mi věnuje svůj čas a poradí a hned také vyřídí, je velmi ochotný a vstřícný, je na něho opravdu spolehnutí. S jeho prací jsem opravdu velmi spokojena, nikdy bych ho nevyměnila, lepšího poradce bych určitě ani nenašla. Velkým přínosem je i to, že pokud zjistí, že má klient nějaké problémy, tak se snaží pomoc i nad rámec své činnosti. Už jenom to, že nepovažuje lidi jen za nějaký inventář, podepsala jsi smlouvu, a tím jsme skončili, člověku velmi pomůže. Nikdy nezapomene popřát k narozeninám, Vánocům, Velikonocům, což je opravdu milé, že si i na takové věci udělá čas. Protože jsem s jeho prací opravdu velmi spokojena, je vynikající poradce a člověk, tak jsem ho doporučila i své rodině a známým, kteří si jeho práci také velmi chválí.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 22. 03. 2014

Pan Pokrovskij se mi věnuje již řádku let, jsem s ním maximálně spojená pro jeho velice příjemné a seriózní vystupování, velice si cením a vážím jeho přístupu k jeho práci a i jeho odborných znalostí a celkovému přehledu, vždy mi uměl velice dobře poradit.

1 star1 star1 star1 star1 star Daniel Kůta | 17. 03. 2014

Pan Pokrovskij je mým daňovým poradcem od r.2001. Jeho největší předností je kromě odborné fundovanosti především slušnost a skromnost. Co se týče hodnocení dotazu na prostředí kanceláře, nikdy jsem u pana Pokrovského nebyl. Vždy zodpovědně dojížděl za mnou do kanceláře, kdykoliv jsem potřeboval. Proto tento dotaz hodnotím 5* (mimochodem nelze toto hodnocení přeskočit)

1 star1 star1 star1 star1 star Bořivoj Prokeš MUDr | 13. 03. 2014

Dobrý den, opakovaně telefonuji na vaši klientskou linku s různými požadavky, s různými - většinou laickými banálními dotazy. Vždy jsem se setkal s člověkem, který mi na vše odpověděl a trpělivě vysvětloval mé již zmíněné banální dotazy. Při vašich opakovaných dotazech jsem si však uvědomil, že již neznám jméno jediného z nich. Nicméně jednoho vašeho pracovníka si pamatuji i s jeho jménem. Setkal jsem se s ním opakovaně, při projednávání různých produktů vašeho bankovního domu. Vždy mi pečlivě vysvětlil podmínky, případně mi pomohl vybírat mezi různými variantami. A dále, čeho si velmi cením, nenaléhal, nespěchal a v některých případech mi nechal čas několika dnů, abych si mohl nabídku promyslet. Vždy se mnou jednal korektně a vlídně. A pro takovéto solidní jednání jsem nadále klientem vaší banky. Ještě to jméno: p. Alexandr Pokrovskij S pozdravem Bořivoj Prokeš MUDr.

1 star1 star1 star1 star1 star manželé Lukovi, Praha 4 | 06. 03. 2014

Díky kvalitní práci pana Pokrovského jsme nakonec zvládli závažnou situaci po výbuchu kotle. Poradců, zajímajících se o klienty a jejich potřeby, je stále málo. Je to opravdový profesionál a proto ho rádi doporučíme.

1 star1 star1 star1 star1 star Kateřina Chadimová | 05. 03. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 26. 02. 2014

Solidní odborník, který dokáže poradit.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří Bichler | 18. 02. 2014

S panem Pokrovskim spolupracuji dlouhodobě k mé plné spokojenosti.

1 star1 star1 star1 star1 star JS | 17. 02. 2014

široký přehled, bohaté zkušenosti, pro-klientsky orientovaný.

1 star1 star1 star1 star1 star Eva Havrdová | 17. 02. 2014

vstřícnost, rychlost, spolehlivost

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Pešan | 17. 02. 2014

Perfektní, profesionální

1 star1 star1 star1 star1 star Josef Pavlousek | 02. 01. 2014

Jednání i následná péče je profesionální, služby pana Pokrovského velmi rád doporučím.