Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Tomáš Geissler?
Hodnocení:
 
 

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Petr Linka | 24. 11. 2017

Při rozhodnutí o koupi bytu díky pracovnímu vytížení jsme se rozhodli, že půjdeme cestou “finančního poradce”, abychom ušetřili čas. Po hledání na Internetu nás zaujala stránka několika privátních poradců, z kterých jsme vybrali ty nejzajímavější a následně jsme s nimi začali řešit financování bytu, tedy včetně naší stávající banky. Po pár reakcích mailem či osobně z toho vyšel nejlépe Tomáš Geissler, i když někteří poradci nabízeli nižší úrokové sazby.Ze začátku jsme zkoušeli financovat byt ze strany naší banky, a i když jsme neměli problém hypotéku získat se stejnými parametry, byrokracie byla pro nás časově zatěžující, takže jsme zvolili privátního poradce. Za účelem zajištění financování jsme nemuseli nikam jezdit, vše proběhlo v rámci našich časových možností u nás doma velmi rychle a bezproblémově. Jednání ze strany p. Geisslera bylo férové, profesionální a v rámci svých služeb zajistil i více než běžný finanční poradce nebo banka. Zajistil nám odhad nemovitosti a díky nabídkám na pojištění nemovitosti jsme ušetřili výraznou částku, byť jsme si pojištění nakonec zajistili sami.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Václava Zehringerová | 03. 04. 2017

Se spoluprací s panem Geislerem jsme byli nadmíru spokojeni. Komunikace s ním byla vždy naprosto bezproblémová, byl za všech okolností milý, ochotný a měl velmi profesionální příštup. Pomohl nám s předjednáním úvěrových podmínek u jednotlivých bank, výběrem nejvýhodnější hypotéky a asistoval nám při uzavření úvěru. Mimo to jednal i nad rámec "nutného" a dával tedy činnostem přidanou hodnotu nejen svým přístupem. Byl totiž zároveň zprostředkovatelem odhadce na byt a zprostředkoval nám i pojištění nemovitosti. Vše vždy zařídil ochotně, poskytoval veškeré potřebné informace o každém dílčím kroku i o celém procesu, vše srozumitelně vysvětloval. Časově byl flexibilní a snažil se maximálně přizpůsobit našim časovým možnostem. Celkově jsme byli velice spokojeni po všech stránkách

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Stupka | 19. 09. 2016

Profesionál.

1 star1 star1 star1 star1 star Adam Čumpelík | 03. 05. 2016

Pan Geissler pro mě zařizoval hypotéční úvěr. Na začátku velice pečlivě a bez nadsázky analyzoval možnosti. V průběhu za mě "bojoval" s bankovní byrokracii a na závěr provedl zapsání nemovitosti do katastru. Úspora času a peněz byla v můj prospěch. Stejně tak navrhl nejvýhodnější pojištění nemovitosti a životní. Všechny jeho nabídky jsou doprovázeny konkrétními důvody pro a proti. Nehledá vždy jen nejnižší cenu, ale také optimální služby a plnění navrhované společnosti. Žádnou společnost nebo produkt nepreferuje na úrok skutečných potřeb klienta. Pana Geisslera hodnotím ve finančním poradenství jako nadprůměrně schopného a mohu ho doporučit jako vynikajícího profesionála.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří Pochman | 26. 12. 2015

Byl jsem velmi spokojen s nadstandardním klientským servisem, ochotou a rychlostí s jakou byly ze strany pana Geisslera všechny dílčí kroky vyřizovány. Kdykoliv bylo potřeba něco vyřešit nebo podepsat, pan Geissler se dostavil osobně, nabídl řešení a poté vše vyřídil s bankou. Podmínky produktu, které jsem díky panu Geisslerovi získal, byly exkluzivní. Komunikaci s klientem též hodnotím velmi pozitivně, nesnažil se mi vnutit produkty, které jsem nepotřeboval. Na druhou stranu celé vyřízení produktu proběhlo za značných komplikací a tedy proti příslibu, který mi byl na začátku dán a který byl pro úspěšné vyřízení velmi důležitý. Komplikace byly dle mého názoru částečně způsobeny nedůsledností pana Geisslera při jednání s bankou a především nekompetentností pracovníků banky s nimiž v mém případě spolupracoval. Jelikož vše nakonec i se štěstím dopadlo, děkuji za pomoc s vyřízením!

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka Marešová | 23. 07. 2015

Vše proběhlo tak jak mělo, byli jsme spokojeni. Určitě bych pana Geisslera doporučila. 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Augustová Světlana | 24. 05. 2015

Poradce p.Geissler byl na schůzky vždy připraven,termíny dodržoval, v případě dotazů dokázal vše vysvětlit a poradit, popř.nabídnout jiný produkt. Doporučil komplexní financování místo jen zprostředkování hypotéky, kdy výnos z financování pokrývá hypoteční splátku, ale ještě vydělává peníze navíc. Vždy jsme se na něj mohli spolehnout a doporučili bychom ho všem, kteří hledají dobré poradce.

1 star1 star1 star1 star1 star Slámová Andrea | 19. 05. 2015

Pan Geissler je sympatický, spolehlivý a hlavně dokáže přemýšlet dopředu, vše proběhlo v pořádku a do budoucna věřím, že bude vše jak má být. Určitě jeho poradenství doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Radek S. | 30. 04. 2015

S Tomášem Geisslerem jsem začal spolupracovat před dvěma lety. Zaujal mě svým přístupem k práci, který se výrazně lišil od jiných finančních poradců, které jsem do té doby potkal. Tím, že si dokáže poradit i s velmi specifickými finančními otázkami, které řeším, plánuji spolupráci do budoucna ještě více rozvinout.

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Burianová | 10. 07. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Frolík | 08. 07. 2014

Zařídí přesně to, co potřebujete, bez ohledu na výši provize - znáte někoho takového?Celkově nejlepší poradce v ČR.

1 star1 star1 star1 star1 star Štěpán Bandúr | 02. 07. 2014

Tomáše Geisslera jsem doporučil již mnoha svým známým. Je to nejlepší finanční poradce, s jakým jsem se zatím setkal. Jiného finančního poradce už jistě potřebovat nebudu.

1 star1 star1 star1 star1 star Ondra N. | 29. 06. 2014

Vyborna prace .

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 28. 06. 2014

byli a jsme moc spokojeni