Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Petr Vozka?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Vlastimil Kršek | 26. 10. 2015

Nemůžu zde hodnotit z hlediska klienta, ale z hlediska poradce ano. S Petrem jsme se potkali na základním semináři, když jsem přišel do Akropolu. Doufám, že to někdo nebude brát jako reklamu 🙂 Už tehdy mě na něm něco zaujalo. Je to člověk, který mluví narovinu, a to se mi velmi zamlouvalo. Známe se málo, ale vypozoroval jsem, že svojí práci dělá na jedničku a chce hlavně pomoci. Z hlediska poskytování služeb ve finančním poradenství mohu vřele doporučit 🙂 Jen tak dál 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka | 23. 10. 2015

Skvělý poradce a výborný člověk.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 23. 10. 2015

Supr, spokojenost

1 star1 star1 star1 star1 star Monika | 21. 10. 2015

Jsem spokojena,takovich lidi by bylo třeba vice.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Vozka | 21. 10. 2015

Musím reagovat na hodnocení ze dne 7.9.2015 21:50 | Anonymní hodnotitel. A to tímto způsobem: Náš profesionální tým je všem vždy plně k dispozici. Individuální přístup a orientace na zákazníka jsou naší největší devízou. Nebojte se zeptat na cokoliv. Každý nový klient je pro nás výzvou a nabízíme vždy jen kvalitní služby. V mojí kanceláři je zaměstnán tým zkušených pracovníků, kteří jsou Vám k dispozici. Jsme tu prostě PRO VÁS. Spolupracujeme s nejsilnějšími domácími i zahraničními partnery. Klientům tzv. „na míru“, vybíráme pouze ty nejvýhodnější a nejzajímavější produkty z celého finančního trhu. Jsme jim schopni zajistit veškeré finanční služby počínaje drobnými pojistkami, penzijními fondy, úvěry, hypotékami až po investice. Kompletně tak řešíme jejich potřeby jako např. zajištění rodiny, majetku, bydlení nebo penze v tu danou chvíli pro klienta nejvhodnější. Pro naši práci splňujeme všechny zákonem stanovené licence a registrace ČNB. O bezchybný chod Akropolu se stará tým profesionálů, který má mnohaleté zkušenosti v oboru. S čím Vám pomůžeme ? Snižování nákladů Zajištění proti rizikům Kapitál pro Vaše děti – studium, bydlení Vytváření finančních rezerv Financování bydlení Komunikace s bankami a pojišťovnami Investiční poradenství Odpovědnost za škodu způsobenou jiným subjektům Komplexní pojištění firem a drobných podnikatelů Konsolidace půjček Zajištění Vašich příjmů Využití daňových výhod Zajištění majetku Využití financí Vašeho zaměstnavatele do Vašich smluv Podtrhnuto a sečteno: "Neděláme" jen Kooperativu... a vše zpracováváme zodpovědně.

1 star1 star1 star1 star1 star Endy | 19. 10. 2015

S prací p.Vozky jsem spokojena. Poradil mi ohledně ŽP a taky pomohl vybrat nejvhodnější (hlavně nejlevnější) povinko. Navíc když jsem potřebovala následně pouze poradit pro známou, nebyl v tom žádný problém. Určitě doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Franta | 19. 10. 2015

Dostal jsem na výběr ze široké nabídky služeb. Nejenom Kooperativu 🙂 - jak bylo psáno, a byl jsem velmi spokojen s přístupem a zpracováním. Nebojte se zeptat na cokoliv.

1 star1 star1 star1 star1 star hiden | 07. 08. 2015

Dobréé borec! Spokojenost.