Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Petr Kubišta?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star V. Frohlich | 09. 11. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star BcA. Simona Faflová, učitelka, Statenice | 06. 09. 2014

Se službami pana Kubišty jsem velice spokojena. Prokazuje rozsáhlé znalosti v oblasti financí a na problematiku se dívá ze širokého úhlu pohledu. Projevuje celkový zájem o klienta a jeho potřeby a snaží se pro něj vždy najít nejvýhodnější řešení. Těším se na další spolupráci!

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel a Jana Bártkovi, Město Albrechtice | 22. 08. 2014

Pan Kubišta nám pomohl s refinancováním půjček a hypotéky. Končila nám fixace hypotéky, pustili jsme se tehdy do toho na vlastní pěst, v dnešní době jsou podmínky mnohem lepší, u bank jsme bohužel nepochodili, realita je na rozdíl od hezkých reklam ve sdělovacích prostředcích jiná, honí vás od čerta k ďáblu a výsledek nulový, pro banky jsme v povodňové lokalitě s průměrnými příjmy nerentabilní, málem jsme vše propásli na dalších několik let. V nouzi a na poslední chvíli jsme náhodou na internetu narazili na poradce pana Kubištu, dnes jen litujeme, že jsme to neudělali hned. Pan Kubišta je na druhé straně republiky, nikdy jsme se nesetkali, vše proběhlo jako kulový blesk. Na základě e-mailové žádosti o pomoc, nás ihned telefonicky kontaktoval, po krátkém rozhovoru a následném dodání podkladů z naší strany formou e-mailů, začal ihned pracovat. Během velmi krátké doby, nám dojednal podmínky, které nám ušetřili několik tisíc!! Mimo podpisu smlouvy v dojednané bance, v místě našeho bydliště, jsme nikam nemuseli běhat. Pana Kubištu mohu všem doporučit, je to profesionál ve svém oboru.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Petr P. Veselský, předseda představenstva Hrady, a.s., Praha | 20. 08. 2014

Pan Kubišta pro naši společnost zajišťoval komplexní pojištění nového bytového domu, s některými pojistnými specifiky (velké prosklené plochy, skleněné zábradlí a pod.). Domnívám se, že svou práci odvedl výborně, obdržel jsem od něj detailní porovnání produktů prakticky všech pojišťoven, které mi pomohl správně pochopit a vybrat si zřejmě nejlepší nabídku. Spolupráci s panem Kubištou, zejména v takovýchto, poměrně složitějších případech, mohu jednoznačně doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiřina Nováková, podnikatelka, Brno | 18. 08. 2014

Pan Kubišta mi pomáhal zařídit hypotéku. Po předchozích zkušenostech s bankami jsme ani nečekala, že by všechno mohlo jít tak rychle a hladce, ale pan Kubišta měl vše dobře připravené. Dokonce i úrok mi vyjednal nižší, než mi nabídli, když jsem si zašla do banky sama. Také se mi postaral o pojištění nemovitosti a domácnosti, které mi dokázal zařídil ve stejném rozsahu jako předtím skoro za poloviční cenu, čímž mi ušetřil patnáct stovek, což člověka potěší. Určitě doporučuji zajít s panem Kubištou na kávu, výsledky jeho práce stojí za to.