Osobní údaje
Jméno a příjmení

Ladislav Strašák

Email

poradce@ladislavstrasak.cz

Telefon

420605781291

Web

http://www.ladislavstrasak.cz

Adresa
Město

Kroměříž

Okres

Brno, Kroměříž, Zlín

Kraj

Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

O mně
O mně

Ve finanční oblasti pracuji již od roku 1999. Po předchozích zkušenostech především v bankách, jako je dnes Moneta Money Bank a Komerční banka, jsem se rozhodl být na tzv. volné noze. Průzkumy ukazují, že až 80% lidí se v průběhu života setká s určitými finančními problémy. Asi Vás teď překvapí, že ve většině případů není problém v tom, že by lidé málo vydělávali, ale chyba je ve špatném zacházení a hospodaření s penězi.
Tento web Vám pomůže vyznat se ve složitém světě finančních produktů. Stačí si přečíst několik článků a uvidíte, že základní přehled se Vám dostane pod kůži velmi rychle. Žádný “finanční poradce” pak nebude mít šanci Vás jakkoli obalamutit. Profese finančního poradenství v ČR utrpěla mnoho šrámů.
Hlavní příčinou je zejména její nedostatečná regulace. Této profesi se v dnešní době věnuje celá řada rádoby “odborníků”, kteří vědomě či z neznalosti prodávají nevhodné nebo špatně nastavené finanční produkty. Ptáte se, jak se bránit? Posuzujte své poradce podle toho, jak přemýšlí o Vašich penězích. V praxi je, samozřejmě, velmi obtížné toto zjistit předem, ale právě kvůli tomu je zde tento web. Všechny rady a doporučení, která zde najdete, jsou vyzkoušené v praxi a mají svůj základ v logickém přemýšlení o životě a penězích.
Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, využijte kontaktů na tomto webu. Rád se s Vámi sejdu.

Nabízené služby
Nabízené služby

Cestovní pojištění, Doplňkové penzijní spoření, Hotovostní půjčky, Hypoteční úvěry, Investice, Nezávislé poradenství, Osobní a spořicí účty, Penzijní připojištění, Pojištění odpovědnosti, Pojištění rodinného domu a domácnosti, Povinné ručení a havarijní pojištění, Spoření a pojištění pro děti, Spoření pro děti, Úrazové pojištění, Životní pojištění

Společnosti
Společnosti

Fincentum, Nezávislý poradce, Poradce na volné noze