Osobní údaje
Jméno a příjmení

Karel Macalík

Email

karelmacalik@karelmacalik.cz

Web

http://www.karelmacalik.cz

Adresa
Město

Zlín

Okres

Zlín

Kraj

Zlínský kraj

O mně
O mně

Jsem tu pro Vás, abyste ušetřili čas a peníze a z těchto prostředků zajistili to, co nejvíce potřebujete (zajištění dětí, zajištění příjmu, zajištění majetku, investování, bydlení).
 
 
 
Podívejte se na můj příběh. Jmenuji se Karel Macalík. Zabývám se finančním poradenstvím a především problematikou pojištění a úspor.
Od roku 2006 do roku 2009 jsem toho mnoho ve finanční sféře nevěděl a spoléhal se na svého otce Ing. Karla Macalíka, který měl velké zkušenosti v oboru finančního poradenství. Když v roce 2009 zemřel, byl jsem ve svých jednadvaceti letech postaven před těžký úkol: zabezpečit celou rodinu, a to jako její nejmladší člen. Tehdy jsem vydělával cca. 20.000 Kč měsíčně, ale výdaje dvou rodin (povinné platby) byly 60.000 Kč, tzn. – 40.000 Kč měsíčně. Musel jsem rychle jednat, abych sebe a rodinu nedostal do problémů.
 
Zlom přišel v listopadu 2009, kdy jsem absolvoval v Luhačovicích dvoudenní seminář Roberta Stuchlíka, autora knihy Tým snů, a 2 hodiny jsme věnovali filmu Tajemství (The Secret). Uvědomil jsem si, že vše je možné, pokud chci a vytrvám a tehdy jsem si na 100 Kč bankovku napsal 100.000 Kč měsíčně, jak to udělal pan Jack Canfield s jedním dolarem právě ve filmu Tajemství. Dlouho žádný nápad nepřicházel, až snad za měsíc mě napadla myšlenka pomáhat klientům tím, že jim ušetřím a z ušetřených prostředků zabezpečím něco, co potřebují, a přitom pomohu i sobě.
Ono je totiž velmi důležité v našem oboru, aby platila rovnice WIN vs. WIN.
A právě tehdy v roce 2009 jsem vymyslel možnosti, jak by klienti mohli ušetřit a z ušetřených prostředků pokrýt svá přání nebo se k nim alespoň více přiblížit. Získal jsem tak i klienty, kteří neměli ani korunu měsíčně na svá přání, a přesto jsem jim dokázal pomoci, tím jsem pomohl i rodině a od toho okamžiku jsem věděl, že to zvládnu.
Tehdy jsem založil weby Karel Macalík a Svobodné finance, abych klientům mohl představit možnosti úspor.
Další informace naleznete zde:
Stránka Finanční gramotnosti na Facebooku, Twitter – Karel Macalík, Google – Karel Macalík, Videa o financích na Youtube – Karel Macalík

Nabízené služby
Nabízené služby

Povinné ručení a havarijní pojištění, Stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření, Osobní a spořicí účty, Penzijní připojištění, Životní pojištění, Cestovní pojištění, Hypoteční úvěry, Úrazové pojištění, Spoření a pojištění pro děti, Pojištění rodinného domu a domácnosti, Pojištění odpovědnosti, Nezávislé poradenství, Investice, Důchodové spoření, Doplňkové penzijní spoření, Spoření pro děti

Společnosti
Společnosti

Česká spořitelna, Českomoravská stavební spořitelna, Československá obchodní banka, GE Money Bank, Hypoteční banka, Komerční banka, Expobank, mBank, Modrá pyramida stavební spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna, Raiffeisenbank, Stavební spořitelna ČS, UniCredit Bank, Wüstenrot hypoteční banka, Wüstenrot stavební spořitelna, Allianz pojišťovna, Axa, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Komerční pojišťovna, Kooperativa, Slavia pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, AKCENTA, ČP Invest, CONSEQ, Pioneer Investments, ING, J&T Banka, Penzijní společnost České pojišťovny, MetLife, Equa Bank