Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Ing. Pavel Jurečka?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Oldřich Martiš | 04. 10. 2012

Ve svém věku jsem poznal mnoho poradců ale špičkový poradce je pan Jurečka. Takových poradců co nejvíce. Určitě i do vedení státu!

1 star1 star1 star1 star1 star Petra Paňáková | 17. 09. 2012

Pan ing. Jurečka přistupoval k poradenství profesionálně a fundovaně. Jednání s ním bylo velice příjemné. S jeho službami jsem velmi spokojená.

1 star1 star1 star1 star1 star Olga Martišová | 06. 09. 2012

kancelář jsem nemohla ohodnotit, pozvala jsem ho na schůzku domů

1 star1 star1 star1 star1 star Svobodka | 31. 08. 2012

Připravenost na schůzku - dodržel čas a termín smluvených schůzekždy výjde maximálně vstříc našim potřebám. Kladně hodnotím to, že na první schůzce nám představil "společnost", pro kterou pracuje, nakreslil obrázky a vše vysvětlil. Jeho přístup ke klientům hodnotím kladně a na profesionální úrovni. Prostředí kanceláře - nemohu hodnotit, protože nás pan Ing. Jurečka navštívil u nás doma. Zjištění potřeb klienta - dotazem zjistil, co bychom potřebovali, shodnotil smlouvy, které máme uzavřeny a navrhl několik variant řešení. Nábídka nežádoucích produktů - nabídl nám produktu, které jsme po zvážení odmítli. Nic nám však nevnucoval. Následná péče - s ing. Jurečkou jako "rodinným" finančním poradcem jsme v kontaktu a v příp. potřebu reaguje ihned.